ENERGETICKÉ ŠTÍTKY

ÚČETNÍ SLUŽBY

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

PRÁVNÍ SLUŽBY

KARIÉRA

Nabídka práce realitní makléř/ka, obchodní zástupce.

FINEXA s.r.o. - realitní společnost

Místo práce: Brno, Praha, Olomouc, Vyškov, Prostějov, Ostrava.

Termín nástupu: ihned

Přidejte se k nám, FINEXA s.r.o. je ryze česká realitní společnost, na trhu od roku 2004. Vybudujte si kariéru.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti.

Prodej a pronájem nemovitostí ve Vašem regionu, přidělíme Vám zakázky, nábor nových nemovitostí

Výhody spolupráce - odměna:

Provize ve výši až 70%, služební telefon, vlastní vzdělávací program FINEXA reality, osobní, regionální i celostátní marketing. Inzerce na více jak 25 realitních serverech po celé České republice. Monitorovací systém, spolupráce s renomovanou advokátní kanceláří.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání: středoškolské s maturitou, nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské I. stupně, vysokoškolské II. stupně, postgraduální.

Znalosti:

Počítačové znalosti - uživatel: Microsoft Word - pokročilý, Microsoft Outlook - pokročilý. Znalost ovládaní internetu.

Řidičský průkaz: B.

Osobnostní předpoklady a dovednosti: obchodní a komunikační dovednosti, praxe v obchodní sféře, prezentační dovednosti, příjemné vystupování, schopnost učit se novým věcem, časová flexibilita.

Stručná charakteristika realitní společnosti FINEXA:

FINEXA s.r.o. je ryze česká firma, založená v roce 2004. Partnery kanceláře jsou renomované bankovní instituce, pojišťovny a profesní asociace ČR, advokátní kancelář.

Hlavní oblast působení společnosti: prodej, pronájem, správa všech nemovitostí, účetnictví, daňové poradenství.

Informace o výběrovém řízení: pošlete nám svůj životopis.

Snadná možnost výdělku - Získejte doporučitelskou odměnu.

Znáte ve svém okolí někoho, kdo prodává, pronajímá nemovitosti?

Hledáme právě Vás, kteří o někom takovém víte a nabízíme obohacení Vašeho běžného měsíčního příjmu o peníze "na ruku" za tip, kontakt na majitele nemovitostí. Nabízíme 1 500 Kč nevratné zálohy v hotovosti v případě doporučení klienta, který uzavře Smlouvu o výhradním zastoupení. Tato záloha Vám bude vyplacena již při uzavření Smlouvy o výhradním zastoupení. Zbytek doporučitelské provize bude vyplacen při realizaci prodeje, pronájmu na Vaše doporučení.

Získejte doporučitelskou odměnu 10%! Odměnu Vám vyplatíme okamžitě po úspěšném zrealizovaní doporučené nemovitosti tj. po podpisu kupní nebo nájemní smlouvy.

Kromě stručného popisu nemovitosti o které víte (např.: prodej rodinného domu 4+kk, Brno-Řečkovice) nezapomeňte vyplnit i kontakt na Vás, obratem se s Vámi spojíme.

 logo reality finexa

KONTAKTUJTE NÁS:

FINEXA s.r.o.KONTAKTUJTE NÁS
Heřmánková 9
Brno, 620 00

Tel.: +420 607 737 919

E-mail: reality@finexa.cz

QR KONTAKT - VCARD

LUXUSNÍ REALITY

SMART PHONE FRIENDLY

SMART
PHONE FRIENDLY

O NÁS

Obraťte se na nás s důvěrou. Rádi Vám poskytneme další informace a pomůžeme s výběrem realit.

 Individuální a profesionální přístup ke každému klientovi.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

NOVINKY EMAILEM

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a my Vás budeme informovat o novinkách.
Nahoru